מפעל ספורי ליצור ושיווק מנגלים

נוסד בשנת 1989 בכפר טורעאן שבגליל בעזרתו ויוזמתו של אבא המנוח "מוסטאפא ספורי" עד אשר הפכה החברה לחברה מהמובילות בתחום תעשיית המנגלים. עם חלוף השנים השתכלל המפעל והוכנס אליו ציוד מתקדם וחדיש בכדי להוסיף את רמת היצור והמוצר במטרה לספק ללקוחותינו מוצר איכותי ברמה גבוהה מאוד.
לאחרונה פתחנו גם את חנות המפעל בישוב כפר כנא. בחנות המפעל אנו מכרים את כל המוצרים שאנו מיצרים במפעל. כמו כן מוכרים מוצרים רבים מהתחום.

 

משאבי כוח האדם אצלנו

יש בחברה כיום יותר משמונה פקידים ופועלים אשר עברו אימונים והדרכות קפדניים, על מנת להבטיח שהמפעל ייתן ללקוחותיו את המוצר והשירות הטוב ביותר. כמו כן ישנם מומחים בכל תחום ותחום ולשיווק המוצרים בשני המישורים, הפרטי והעסקי.

 

משאבנו האחרים

הצטיינות בשירות ומענה על כל דרישותיהם של לקוחותינו היא סיסמת וסמל מפעלנו. ובכדי להמשיך ולהוביל במתן שירות ברמה גבוהה, שיתפנו פעולה עם חברות גדולות בכדי לתת לצרכן את הרמה הטובה ביותר בזמן הכי מהיר, השירות הכי טוב, בנאמנות וצדק. אנו נותנים תמיכה ללקוחותינו בצורה מספקת ומספקים את כל אשר הם צריכים. בזמן ששותפינו עוזרים במתן הטוב ביותר באיכות הדרושה. אנו מתחייבים לתת לכולם שירות שאין כמותו שנחשב המוביל לשמירה על האיכות והנאמנות והסטנדרטים הגבוהים בתעשייה ובשיווק.

 

053-9426032